Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2008
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Austrian Open 2008
Αυστρια - Vienna Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2008

Youth Latin Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2008

Τελικός

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Λατβια
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Λατβια
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Γερμανια
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Λατβια
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Ρωσια
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Βουλγαρια
Διαφήμιση
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Ιταλια
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Ρωσια
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Ρωσια
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Τσεχια
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Πολωνια
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Λευκορωσια

Προημιτελικός

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Τσεχια
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Λιθουανια
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Ρωσια
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Βουλγαρια
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Λατβια
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Σερβια
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Πολωνια
20  Ádám Katona & Alexandra Dáné Ουγγαρια
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Ρουμανια
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Σερβια
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Ουγγαρια
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Γερμανια

Γύρος 2 (top 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Σλοβενια
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Γερμανια
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Γερμανια
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Σερβια
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Λατβια
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Λατβια
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Γαλλια
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Ισπανια
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Τσεχια
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Ιταλια
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Δανια
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ουκρανια
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Σλοβακια
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Πολωνια
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Λατβια
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Λατβια
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Βουλγαρια
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Σλοβενια
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Βουλγαρια
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Γερμανια

Γύρος 1 (top 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Ιταλια
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ουκρανια
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Βουλγαρια
48  Dino Alic & Dina Imamovic Βοσνια Ερζεγοβινη
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Σλοβακια
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Ιταλια
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Ιταλια
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Αυστρια
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ουκρανια
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Λατβια
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Γερμανια
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ουκρανια
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Αυστρια
58  Razvan Socol & Bianca Socol Ρουμανια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}