Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2010
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Austrian Open Championships
Αυστρια - Vienna Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2010

IDSF Youth Latin Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2010

Τελικός

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Ρωσια
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Ρωσια
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Δανια
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Ρωσια
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Ιταλια
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Λιθουανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Ρωσια
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Πολωνια
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Ιταλια
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Λευκορωσια
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Ρωσια
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Πολωνια

Προημιτελικός

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Ισλανδια
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Ιταλια
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Γερμανια
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Σερβια
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Βουλγαρια
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Ρουμανια
19  Frank Zegels & Danique Zegels Ολανδια
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Λατβια
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Ιταλια
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Λιθουανια
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Λατβια
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Ρωσια
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Ρωσια
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Λιθουανια

Γύρος 2 (top 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Λατβια
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ουκρανια
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Ρουμανια
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Ουγγαρια
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Λατβια
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Ουγγαρια
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ουκρανια
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Ρωσια
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Μολδαβια
35  Josef Just & Helena Birgusova Τσεχια
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Ρωσια
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Ρουμανια
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Λιθουανια
40  Patrik But & Barbara Crnjac Σλοβενια
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ουκρανια
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Λιθουανια
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Βουλγαρια
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Ιταλια
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Ρουμανια
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Βουλγαρια
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Ουγγαρια
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Γερμανια

Γύρος 1 (top 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Γερμανια
50  György Forgách & Róza Bíró Ουγγαρια
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Λιθουανια
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Σλοβενια
53  Kasper Korup & Line Schmidt Δανια
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ουκρανια
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Ιταλια
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Montenegro
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Σλοβακια
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Ρωσια
59  Roman Mikin & Polina Perova Ρωσια
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ουκρανια
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Σλοβενια
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Σλοβενια
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Λιθουανια
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Αυστρια
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Γερμανια
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Αυστρια
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Βουλγαρια
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Αυστρια
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Αυστρια
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Ιταλια
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ουκρανια
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Αυστρια
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Αυστρια
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Αυστρια
75  David Palkovic & Jovana Joka Σερβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}