Results from Copenhagen Open - Junior II Latin Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2012
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Copenhagen Open
Δανια - Copenhagen Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2012

Junior II Latin Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2012

Τελικός

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Ρωσια
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Ρωσια
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Δανια
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Ρωσια
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Λατβια
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Δανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  [20] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Ισλανδια
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Ρωσια
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Δανια
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Εστονια
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Λατβια
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Ρωσια

Προημιτελικός

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Ρωσια
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Ισλανδια
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Ρωσια
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Σουηδια
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Δανια
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Δανια
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Εστονια
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Δανια
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Σουηδια
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Φινλανδια
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Δανια

Γύρος 2 (top 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Φινλανδια
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Ισλανδια
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Ρωσια
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Ρωσια
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Ισλανδια
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Δανια
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Ρωσια
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Πολωνια
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Φινλανδια

Γύρος 1 (top 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Δανια
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Ρωσια
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Ρωσια
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Δανια
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Νορβηγια
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Δανια
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Ισλανδια
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Δανια
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Νορβηγια
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Πολωνια
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Νορβηγια
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Ισλανδια
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Δανια
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Ισλανδια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}