Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2010
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Ιταλια - Foligno Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου 2010

Senior III B2 Standard Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2010

Τελικός

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Ιταλια
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Ιταλια
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Ιταλια
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Ιταλια
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Ιταλια
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Ιταλια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Ιταλια
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Ιταλια
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Ιταλια
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Ιταλια
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Ιταλια
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Ιταλια

Προημιτελικός

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Ιταλια
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Γερμανια
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Ιταλια
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Ιταλια
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Ιταλια
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Ιταλια
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Ιταλια
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Ιταλια
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Ιταλια
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Ιταλια
22  Antonio Proia & Maria Venditti Ιταλια
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Ιταλια

Γύρος 2 (top 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Ιταλια
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Ιταλια
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Ιταλια
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Ιταλια
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Ιταλια
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Ιταλια
31  Siro Cantini & Anna Ristori Γερμανια
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Ιταλια
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Ιταλια
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Ιταλια
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Ιταλια
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Ιταλια
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Ιταλια
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Ιταλια
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Ιταλια
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Ιταλια
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Ιταλια
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Ιταλια
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Ιταλια
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Ιταλια
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Ιταλια
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Ιταλια
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Ιταλια
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Ιταλια

Γύρος 1 (top 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Ιταλια
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Ιταλια
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Ιταλια
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Ιταλια
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Ιταλια
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Ιταλια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}