Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2010
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Ιταλια - Foligno Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου 2010

Senior III B2 Standard Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2010

Τελικός

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Ιταλια
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Ιταλια
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Ιταλια
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Ιταλια
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Ιταλια
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Ιταλια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Ιταλια
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Ιταλια
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Ιταλια
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Ιταλια
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Ιταλια
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Ιταλια

Προημιτελικός

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Ιταλια
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Γερμανια
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Ιταλια
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Ιταλια
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Ιταλια
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Ιταλια
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Ιταλια
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Ιταλια
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Ιταλια
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Ιταλια
22  Antonio Proia & Maria Venditti Ιταλια
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Ιταλια

Γύρος 2 (top 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Ιταλια
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Ιταλια
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Ιταλια
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Ιταλια
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Ιταλια
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Ιταλια
31  Siro Cantini & Anna Ristori Γερμανια
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Ιταλια
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Ιταλια
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Ιταλια
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Ιταλια
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Ιταλια
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Ιταλια
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Ιταλια
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Ιταλια
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Ιταλια
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Ιταλια
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Ιταλια
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Ιταλια
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Ιταλια
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Ιταλια
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Ιταλια
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Ιταλια
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Ιταλια

Γύρος 1 (top 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Ιταλια
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Ιταλια
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Ιταλια
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Ιταλια
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Ιταλια
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Ιταλια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}