Results from Grand Prix Slovakia - IDSF International Open Standard Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2003
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Grand Prix Slovakia
Σλοβακια - Bratislava Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2003

IDSF International Open Standard Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2003

Τελικός

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Ιταλια
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Ρωσια
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Λιθουανια
4  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Μολδαβια
5  Roman Mayer & Siret Siilak Αυστρια
6  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Λιθουανια
7  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Αγγλια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

8  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ουκρανια
9  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Πολωνια
10  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Πολωνια
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Σλοβακια
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Σλοβακια

Προημιτελικός

13  Pawel Switalski & Agata Pilarska Πολωνια
14  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Λιθουανια
14  Oktavian Para & Elena Cravciuc Μολδαβια
16  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Ιαπωνια
17  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Τσεχια
18  Marko Mehine & Maria Fessai Εστονια
18  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Σλοβενια
20  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Ιταλια
21  Csaba László & Szilvia Szögi Ουγγαρια
21  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Σλοβακια
23  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Ρωσια
24  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Ρωσια

Γύρος 3 (top 49)

25  Alexei Lapin & Anna Spiridonova Ρωσια
26  Veiko Ratas & Helena Liiv Εστονια
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Ρωσια
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Σλοβακια
28  Luca Rossignoli & Veronika Haller Ιταλια
30  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Μολδαβια
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Τσεχια
31  Aleksander Makarov & Katrin End Εστονια
33  Maksim Buloychik & Elena Boldyreva Ρωσια
33  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Τσεχια
33  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Ρωσια
36  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Ιταλια
36  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Ιαπωνια
36  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Τσεχια
39  Dumitru Doga & Alexandra Malai Μολδαβια
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Αυστρια
40  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Ρουμανια
40  Isaac Rovira & Desiree Martin Ισπανια
43  Peter Broström & Maria Karlsson Σουηδια
43  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Σλοβακια
43  Daniele Pardini & Paola Rosi Ιταλια
43  Martin Parmas & Kaisa Oja Εστονια
43  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Σλοβακια
48  Jan Halir & Lucie Sedlakova Τσεχια
49  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Ιαπωνια

Γύρος 2 (top 80)

50  Robert Gulis & Terezia Rozova Σλοβακια
51  Pawel Szajda & Karina Hofmann Πολωνια
51  Roman Zedan & Marian Zedan Ρουμανια
53  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Σλοβακια
53  Rolf Lindberg & Helena Fransson Σουηδια
53  Tobias Wallin & Diana Ribas Γαλλια
56  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Καναδας
57  Carlos Manchado & Silvia Colominas Ισπανια
58  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Εστονια
58  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Μολδαβια
60  Denis Foster & Michaela Fosterova Τσεχια
61  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Πολωνια
62  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Ουγγαρια
63  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Τσεχια
64  Pavel Stastny & Martina Novakova Τσεχια
65  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Φινλανδια
65  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Σλοβακια
67  Jakub Danis & Katarina Capova Σλοβακια
68  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Ιαπωνια
69  Stefan Ciubotaru & Ina Pinzaru Μολδαβια
70  Jacek Fidurski & Aneta Mirska Πολωνια
70  Erik Páli & Viktoria Pali Ουγγαρια
72  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Μολδαβια
72  Petr Simacek & Alena Sismova Τσεχια
74  Vladimir Slon & Martina Friedl Αυστρια
75  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Τσεχια
76  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Σλοβακια
77  Jaroslav Frantisek & Jana Suchankova Τσεχια
78  Jiri Mace & Zuzana Bickova Τσεχια
78  Petr Valecka & Klara Pesickova Τσεχια
80  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Δανια

Γύρος 1 (top 123)

81  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Μολδαβια
81  Kirill Mantsevoda & Olga Tovstashova Λευκορωσια
83  Eric Chao & Cherry Kao Ταϊβαν
83  Jakub Pavlik & Martina Opitova Τσεχια
85  Michal Drha & Tereza Bufkova Τσεχια
86  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Τσεχια
86  Balazs Papp & Orsolya Zabos Ουγγαρια
88  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Μολδαβια
88  Ondrej Nadvornik & Pavlina Kropackova Τσεχια
90  Jiri Pohlodek & Ivana Sperkova Τσεχια
91  Jakub Liska & Nina Vozarova Σλοβακια
91  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Μολδαβια
93  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Πολωνια
94  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Ουγγαρια
94  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Τσεχια
96  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Σλοβακια
97  Roman Kytka & Petra Nadvornikova Τσεχια
97  Vitaliy Selevich & Aliaksandra Davydava Λευκορωσια
99  Martin Gabris & Veronika Gabrisova Σλοβακια
99  Miroslav Magerstein & Eva Srajerova Τσεχια
99  Viktor Vadkerti & Katarina Komorova Σλοβακια
102  Charles Wang & Janet Hsiao Ταϊβαν
103  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Αυστρια
103  Slavomir Mrazko & Lenka Bodrucka Σλοβακια
105  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Τσεχια
105  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Βουλγαρια
105  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Αυστρια
108  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Σλοβακια
108  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Αυστρια
110  Roman Filkorn & Lenka Laukova Σλοβακια
110  Andreas Schogger & Alice Schogger Αυστρια
110  Alexander Sebestian & Petra Regger Αυστρια
110  Pavol Zalom & Blazena Zalomova (aka Krajcova) Σλοβακια
114  Richard Botik & Alice Pokorna Τσεχια
114  Zoltán Czuczor & Márta Kaposvari Ουγγαρια
114  Jan Gugh & Andrea Zalabova Σλοβακια
114  Martin Liska & Andrea Macasova Τσεχια
114  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Σλοβακια
114  Slavomir Podmanicky & Ivana Svrckova Σλοβακια
114  Andras Rozgonyi & Anita Mondok Ουγγαρια
114  Jozef Solus & Monika Krupinska Σλοβακια
114  Jiri Tehnik & Linda Komendova Τσεχια
114  Libor Zdaril & Katarina Pankova Τσεχια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}