Results from Hradec Kralove Open 2000 - Junior I Latin Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2000
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Hradec Kralove Open 2000
Τσεχια - Hradec Kralove Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2000

Junior I Latin Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2000

Τελικός

1  Kyryl Kartyshev & Mariya Zaichenko Ουκρανια
2  Vladyslav Dolyezhalov & Yelyzaveta Nazarenko Ουκρανια
3  Valentin Vasin & Natalia Granko Ουκρανια
4  Pawel Godek & Martyna Janik Πολωνια
5  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Τσεχια
6  Edvinas Kregzdys & Beata Skaisgiryte Λιθουανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Andrey Kravtchenko & Ekaterina Fedosova Ρωσια
8  Filip Maly & Veronika Mala Τσεχια
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Τσεχια
10  Aurimas Sirka & Simona Mitkute Λιθουανια
11  Ianis Mkrttchian & Elena Svinartchouk Τσεχια
12  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Ρωσια

Προημιτελικός

13  Linas Cikarskas & Indre Pakutkaite Τσεχια
13  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Λιθουανια
13  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Πολωνια
16  Denis Nazarov & Sofiya Kharine Ρωσια
16  Andrius Uksas & Elena Uksaite Λιθουανια
18  Peter Mikulec & Patricia Prnova Σλοβακια
19  Jozef Herak & Veronika Ferancova Σλοβακια
20  Vitalijus Tarantovas & Jekaterina Magomed Λιθουανια
21  Miroslav Hyza & Denisa Walterova Τσεχια
22  Janusz Ptaszek & Monika Fornal Πολωνια
23  Igor Ogiychuk & Inna Nagrebelna Ουκρανια
24  Lukas Kovarik & Ivana Chlupova Τσεχια
25  Michal Grill & Marketa Tauchmanova Τσεχια

Γύρος 2 (top 37)

26  Aleksandr Lososovskij & Alina Gaidamavichiute Τσεχια
27  Ondrej Kysela & Kristyna Kettnerova Τσεχια
28  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Σλοβακια
28  Tomas Hroch & Veronika Benyskova Τσεχια
28  Nikita Volkov & Maria Velichkina Τσεχια
31  Wojciech Kaczmarczyk & Magda Kaczmarczyk Πολωνια
32  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Βουλγαρια
33  Aleksey Byelousov & Irina Pavlishyna Ουκρανια
34  Pavel Kala & Petra Gromesova Τσεχια
35  Gleb Goncharov & Svetlana Doushneva Ρωσια
36  Jiri Vondra & Daniela Pospisilova Τσεχια
37  Lukac Pecinka & Zuzana Vuova Τσεχια

Γύρος 1 (top 50)

38  Michal Kloz & Lucie Huckova Τσεχια
38  Pawel Pietkiewicz & Marta Baj Πολωνια
38  Jakub Sulc & Aneta Ticha Τσεχια
41  Jiri Feber & Jana Powiesnikova Τσεχια
42  Pawel Knozowski & Marta Antoniewicz Πολωνια
42  Jaroslav Nosek & Barbora Provaznikova Τσεχια
44  Steffen Vinholt & Laerke Jensen Δανια
45  Martin Iversen & Julie Vendal Τσεχια
46  Andersen Casper & Sara Stenbaek Τσεχια
47  Munk Sigge & Berner Hansen Τσεχια
48  David Schavel & Petra Palesova Τσεχια
49  Vojtech Papík & Veronika Prouzová Τσεχια
50  Pavel Koukol & Lenka Zemkova Τσεχια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}