Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2007
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tallinn International 2007
Εστονια - Tallinn Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2007

Junior II Latin Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2007

Τελικός

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Εστονια
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Λατβια
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Εστονια
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Λατβια
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Εστονια
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Λατβια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Λατβια
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Λατβια
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Εστονια
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Λατβια
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Λατβια
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Λατβια

Προημιτελικός

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Λατβια
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Λατβια
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Λατβια
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Εστονια
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Εστονια
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Εστονια
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Εστονια
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Λιθουανια
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Λατβια
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Ρωσια
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Εστονια
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Εστονια

Γύρος 2 (top 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson Εστονια
25  Erik Rani & Eliise Ilves Εστονια
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Εστονια
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Λατβια
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Λατβια
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Ρωσια
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Εστονια
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Εστονια
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Ρωσια
34  Allar Möll & Gerli Selge Εστονια
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Εστονια
36  Sander Kalve & Anna Kustova Εστονια
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Εστονια
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Λατβια
38  Maris Loja & Madara Freiberga Λατβια
40  Teet Järv & Janina Kim Εστονια
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Ρωσια
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Εστονια
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Ρωσια
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Εστονια
44  Artur Käpp & Keidi Possul Εστονια

Γύρος 1 (top 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Εστονια
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Λατβια
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Ρωσια
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Ρωσια
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Λατβια
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Εστονια
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Εστονια
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Λατβια
54  Rainis Karro & Diane Môttus Εστονια
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Εστονια
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Εστονια
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Εστονια
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Λατβια
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Λατβια
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Εστονια
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Εστονια
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Λατβια
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Εστονια
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Εστονια
64  Ainars Maske & Laine Liepa Λατβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}