Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) Πέμπτη, 20 Απριλίου 2006
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2006
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 20 Απριλίου 2006

World Juvenile Trophy (Combination) Πέμπτη, 20 Απριλίου 2006

Τελικός

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ουκρανια
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Μολδαβια
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Ρωσια
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ουκρανια
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Λιθουανια
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ουκρανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ουκρανια
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ουκρανια
8  Denys Popov & Anna Dergunova Ρωσια
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ουκρανια
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ουκρανια
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ουκρανια
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Ρωσια

Προημιτελικός

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ουκρανια
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Ρωσια
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Λατβια
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ουκρανια
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Ρωσια
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ουκρανια
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ουκρανια
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Πολωνια
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ουκρανια
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ουκρανια
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Μολδαβια

Γύρος 1 (top 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ουκρανια
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ουκρανια
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ουκρανια
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ουκρανια
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Λατβια
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ουκρανια
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ουκρανια
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ουκρανια
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ουκρανια
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ουκρανια
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Ρωσια
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ουκρανια
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ουκρανια
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Ρωσια
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ουκρανια
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ουκρανια
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ουκρανια
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Ρωσια
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ουκρανια
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ουκρανια
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}