Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance Σάββατο, 22 Απριλίου 2006
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2006
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 20 Απριλίου 2006

Youth U21 10 Dance Σάββατο, 22 Απριλίου 2006

Τελικός

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Ιταλια
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Πολωνια
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Εστονια
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Ρωσια
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Εστονια
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Πολωνια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Ρωσια
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Πολωνια
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ουκρανια
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Ρωσια
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Εστονια
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Πολωνια
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Πολωνια

Προημιτελικός

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ουκρανια
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ουκρανια
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ουκρανια
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Ρωσια
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Λατβια
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ουκρανια
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ουκρανια
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ουκρανια
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Εστονια
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ουκρανια
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Ρωσια
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Εστονια
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ουκρανια

Γύρος 1 (top 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ουκρανια
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Ρωσια
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ουκρανια
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ουκρανια
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ουκρανια
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ουκρανια
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ουκρανια
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Ρωσια
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Μολδαβια
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ουκρανια
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ουκρανια
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ουκρανια
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Ρωσια
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ουκρανια
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ουκρανια
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Πολωνια
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ουκρανια
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Ρωσια
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Λατβια
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ουκρανια
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}