Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance Σάββατο, 22 Απριλίου 2006
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2006
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 20 Απριλίου 2006

Youth U21 10 Dance Σάββατο, 22 Απριλίου 2006

Τελικός

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Ιταλια
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Πολωνια
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Εστονια
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Ρωσια
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Εστονια
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Πολωνια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Ρωσια
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Πολωνια
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ουκρανια
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Ρωσια
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Εστονια
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Πολωνια
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Πολωνια

Προημιτελικός

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ουκρανια
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ουκρανια
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ουκρανια
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Ρωσια
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Λατβια
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ουκρανια
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ουκρανια
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ουκρανια
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Εστονια
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ουκρανια
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Ρωσια
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Εστονια
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ουκρανια

Γύρος 1 (top 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ουκρανια
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Ρωσια
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ουκρανια
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ουκρανια
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ουκρανια
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ουκρανια
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ουκρανια
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Ρωσια
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Μολδαβια
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ουκρανια
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ουκρανια
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ουκρανια
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Ρωσια
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ουκρανια
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ουκρανια
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Πολωνια
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ουκρανια
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Ρωσια
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Λατβια
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ουκρανια
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}