Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance Παρασκευή, 20 Απριλίου 2007
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2007
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Junior II 10 Dance Παρασκευή, 20 Απριλίου 2007

Τελικός

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Ρωσια
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Ρωσια
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Πολωνια
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Ρωσια
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Πολωνια
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ουκρανια
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Λατβια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Εστονια
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ουκρανια
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ουκρανια
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Εστονια
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Πολωνια

Προημιτελικός

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Λατβια
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ουκρανια
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Λατβια
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ουκρανια
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ουκρανια
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Ρωσια
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Λατβια
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ουκρανια
21  Peteris Lapins & Laura Valta Λατβια
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Λευκορωσια
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Μολδαβια
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Λιθουανια
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Ρωσια

Γύρος 2 (top 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Ρουμανια
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Μολδαβια
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ουκρανια
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Λατβια
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ουκρανια
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Πολωνια
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Ρωσια
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Ρωσια
34  Maris Loja & Madara Freiberga Λατβια
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Λατβια
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Εστονια
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Πολωνια
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Εστονια
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Μολδαβια
39  Kriss Zale & Liva Orleane Λατβια
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Ρωσια
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Μολδαβια
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ουκρανια
44  Harijs Locs & Undine Papule Λατβια
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Μολδαβια
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Ρωσια
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Μολδαβια

Γύρος 1 (top 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Λιθουανια
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Λιθουανια
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Λιθουανια
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Λατβια
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Λατβια
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Εστονια
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Εστονια
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ουκρανια
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ουκρανια
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ουκρανια
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Ρωσια
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ουκρανια
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ουκρανια
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ουκρανια
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ουκρανια
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Εστονια
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Ρωσια
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ουκρανια
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Ρωσια
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ουκρανια
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Πολωνια
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ουκρανια
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Ρωσια
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Ρωσια
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ουκρανια
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Ρωσια
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Ρωσια
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Λατβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}