Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance Παρασκευή, 20 Απριλίου 2007
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2007
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Junior II 10 Dance Παρασκευή, 20 Απριλίου 2007

Τελικός

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Ρωσια
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Ρωσια
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Πολωνια
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Ρωσια
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Πολωνια
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ουκρανια
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Λατβια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Εστονια
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ουκρανια
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ουκρανια
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Εστονια
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Πολωνια

Προημιτελικός

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Λατβια
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ουκρανια
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Λατβια
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ουκρανια
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ουκρανια
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Ρωσια
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Λατβια
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ουκρανια
21  Peteris Lapins & Laura Valta Λατβια
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Λευκορωσια
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Μολδαβια
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Λιθουανια
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Ρωσια

Γύρος 2 (top 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Ρουμανια
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Μολδαβια
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ουκρανια
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Λατβια
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ουκρανια
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Πολωνια
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Ρωσια
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Ρωσια
34  Maris Loja & Madara Freiberga Λατβια
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Λατβια
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Εστονια
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Πολωνια
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Εστονια
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Μολδαβια
39  Kriss Zale & Liva Orleane Λατβια
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Ρωσια
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Μολδαβια
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ουκρανια
44  Harijs Locs & Undine Papule Λατβια
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Μολδαβια
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Ρωσια
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Μολδαβια

Γύρος 1 (top 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Λιθουανια
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Λιθουανια
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Λιθουανια
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Λατβια
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Λατβια
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Εστονια
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Εστονια
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ουκρανια
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ουκρανια
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ουκρανια
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Ρωσια
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ουκρανια
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ουκρανια
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ουκρανια
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ουκρανια
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Εστονια
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Ρωσια
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ουκρανια
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Ρωσια
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ουκρανια
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Πολωνια
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ουκρανια
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Ρωσια
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Ρωσια
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ουκρανια
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Ρωσια
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Ρωσια
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Λατβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}