Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2007
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Junior II Latin Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Τελικός

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Ρωσια
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Ρωσια
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Ρωσια
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ουκρανια
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ουκρανια
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Πολωνια
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ουκρανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Εστονια
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ουκρανια
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Λατβια
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ουκρανια
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Μολδαβια

Προημιτελικός

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ουκρανια
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Ρωσια
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Λατβια
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Πολωνια
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Πολωνια
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Λιθουανια
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Πολωνια
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Μολδαβια
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ουκρανια
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Πολωνια
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Πολωνια
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ουκρανια
24  Peteris Lapins & Laura Valta Λατβια
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ουκρανια
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ουκρανια

Γύρος 2 (top 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Λατβια
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Λατβια
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Λιθουανια
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Πολωνια
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Εστονια
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ουκρανια
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Μολδαβια
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Ρωσια
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ουκρανια
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Λιθουανια
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Λιθουανια
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ουκρανια
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Λιθουανια
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Πολωνια
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Ρωσια
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Μολδαβια
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Μολδαβια
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ουκρανια
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Λιθουανια
47  Kriss Zale & Liva Orleane Λατβια
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Ρωσια

Γύρος 1 (top 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ουκρανια
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Εστονια
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Λατβια
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Ρωσια
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ουκρανια
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Ρωσια
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Λευκορωσια
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ουκρανια
57  Harijs Locs & Undine Papule Λατβια
57  Ion Postolace & Alina Grozea Ρουμανια
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Εστονια
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ουκρανια
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ουκρανια
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Μολδαβια
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ουκρανια
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ουκρανια
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Ρωσια
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Ρωσια
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ουκρανια
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ουκρανια
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Εστονια
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ουκρανια
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Λατβια
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ουκρανια
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ουκρανια
73  Maris Loja & Madara Freiberga Λατβια
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ουκρανια
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ουκρανια
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ουκρανια
73  Martins Taranda & Madara Estrika Λατβια
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Λατβια
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ουκρανια
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ουκρανια
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Ρωσια
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Εστονια
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Ρωσια
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ουκρανια
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ουκρανια
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Ρωσια
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Ρωσια
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Λατβια
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Πολωνια
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Εστονια
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ουκρανια
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ουκρανια
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Ρωσια
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}