Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2007
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Juvenile II Standard Πέμπτη, 19 Απριλίου 2007

Τελικός

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Ρωσια
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Μολδαβια
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Λατβια
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Πολωνια
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Λατβια
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Λευκορωσια
Διαφήμιση
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Πολωνια
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ουκρανια
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Ρωσια
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Μολδαβια
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Λιθουανια
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Λευκορωσια

Προημιτελικός

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Ρωσια
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ουκρανια
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Ρωσια
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Πολωνια
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Εστονια
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ουκρανια
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Λατβια
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ουκρανια
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Ρωσια
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Ρωσια
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ουκρανια
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Λατβια
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Πολωνια
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ουκρανια

Γύρος 1 (top 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ουκρανια
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Ρωσια
28  Vadim Predein & Polina Predeina Ρωσια
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Ρωσια
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ουκρανια
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ουκρανια
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ουκρανια
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Λατβια
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Πολωνια
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Λατβια
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ουκρανια
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Λατβια
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Ρωσια
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ουκρανια
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ουκρανια
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Ρωσια
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ουκρανια
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Ρωσια
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ουκρανια
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Ρωσια
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ουκρανια
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Ρωσια
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Ρωσια
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ουκρανια
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ουκρανια
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Λατβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}