Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin Παρασκευή, 11 Απριλίου 2008
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2008
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 10 Απριλίου 2008

Juvenile II Latin Παρασκευή, 11 Απριλίου 2008

Τελικός

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Ρωσια
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Λατβια
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ουκρανια
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Λευκορωσια
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Ρωσια
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Ρωσια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Ρωσια
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ουκρανια
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ουκρανια
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Ρωσια
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Πολωνια
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ουκρανια

Προημιτελικός

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Λατβια
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ουκρανια
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Λατβια
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Λατβια
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Ρωσια
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Ρωσια
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Λατβια
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Εστονια
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Ρωσια
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Ρωσια
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Λατβια
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ουκρανια
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Λατβια

Γύρος 1 (top 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ουκρανια
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Ρωσια
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Λευκορωσια
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Λατβια
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Λατβια
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ουκρανια
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Λατβια
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ουκρανια
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ουκρανια
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Πολωνια
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Ρωσια
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Λατβια
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Ρωσια
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Λιθουανια
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ουκρανια
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Λατβια
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ουκρανια
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ουκρανια
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Ρωσια
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Ρωσια
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Ρωσια
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Λατβια
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Λατβια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}