Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 10 Dance Πέμπτη, 10 Απριλίου 2008
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2008
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 10 Απριλίου 2008

Youth Under21 10 Dance Πέμπτη, 10 Απριλίου 2008

Τελικός

1  Rihards Eglitis & Elza Pole Λατβια
2  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Μολδαβια
3  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Ρωσια
4  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Πολωνια
5  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Φινλανδια
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Λατβια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ουκρανια
8  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Εστονια
9  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ουκρανια
10  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Ρωσια
11  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Ρωσια
12  Paul Reinolt & Madli Pappa Εστονια

Προημιτελικός

13  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Ρωσια
14  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Λατβια
14  Jüri Kagan & Margarita Kagan Εστονια
16  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Ρωσια
17  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Λατβια
17  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Ρωσια
19  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Πολωνια
19  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ουκρανια
21  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ουκρανια
22  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Ρωσια
23  Maksym Zubenko & Alina Kornyenko Ουκρανια
24  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Ρωσια

Γύρος 1 (top 35)

25  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Ρωσια
26  Jacek Janda & Milena Duch Πολωνια
27  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Λευκορωσια
28  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ουκρανια
29  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Ρωσια
30  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ουκρανια
31  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ουκρανια
32  Andris Grapens & Lelde Strazdina Λατβια
33  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ουκρανια
34  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ουκρανια
35  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}