Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin Σάββατο, 12 Απριλίου 2008
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tropicana Cup 2008
Πολωνια - Mikolajki Πέμπτη, 10 Απριλίου 2008

Youth Under21 Latin Σάββατο, 12 Απριλίου 2008

Τελικός

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Ρωσια
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ουκρανια
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ουκρανια
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Λατβια
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ουκρανια
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Λατβια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ουκρανια
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ουκρανια
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Πολωνια
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Εστονια
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Ρωσια
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ουκρανια

Προημιτελικός

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Πολωνια
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Φινλανδια
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Λατβια
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ουκρανια
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Πολωνια
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Εστονια
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Ρωσια
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Ιταλια
21  Denis Buga & Anna Martynenko Ρωσια
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Λατβια
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ουκρανια
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Πολωνια

Γύρος 2 (top 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Ρωσια
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Πολωνια
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ουκρανια
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ουκρανια
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ουκρανια
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Ρωσια
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ουκρανια
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Πολωνια
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ουκρανια
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Ουγγαρια
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ουκρανια
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ουκρανια
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Λατβια
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Ρωσια
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ουκρανια
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Εστονια
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ουκρανια
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Ρωσια
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Ρωσια
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Ρωσια
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Λατβια
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Λευκορωσια
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Εστονια
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ουκρανια

Γύρος 1 (top 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Πολωνια
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Ρωσια
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Πολωνια
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Λιθουανια
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Λατβια
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ουκρανια
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Ρωσια
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ουκρανια
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Λατβια
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ουκρανια
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Ρωσια
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ουκρανια
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Ρωσια
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Ρωσια
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ουκρανια
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ουκρανια
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Ρωσια
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ουκρανια
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}