Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2004
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
φωτογραφίες
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

V Supadance Polish Cup 2004
Πολωνια - Warsaw Σάββατο, 18 Σεπτεμβρίου 2004

IDSF Open Standard Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2004

Τελικός

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Ιταλια
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Λιθουανια
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Σλοβενια
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Αγγλια
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Μολδαβια
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ουκρανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Ρωσια
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Πολωνια
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Πολωνια
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Εστονια
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Λατβια
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Πολωνια

Προημιτελικός

13  Rafal Olek & Magda Groszek Πολωνια
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Γερμανια
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Λιθουανια
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ουκρανια
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Γεωργια
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Εστονια
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Πολωνια
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Γερμανια
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Πολωνια
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Σλοβακια
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Λατβια
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Πολωνια

Γύρος 2 (top 48)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Ρωσια
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Πολωνια
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Πολωνια
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Πολωνια
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Λατβια
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Πολωνια
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Πολωνια
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Πολωνια
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Λιθουανια
34  Thorsten Unger & Vera Küster Γερμανια
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Πολωνια
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Πολωνια
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Πολωνια
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Πολωνια
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Πολωνια
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Πολωνια
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Πολωνια
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Γερμανια
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Πολωνια
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Ουγγαρια
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Ρωσια
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Πολωνια
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ουκρανια
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Λευκορωσια

Γύρος 1 (top 63)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Πολωνια
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Πολωνια
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Πολωνια
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Πολωνια
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Πολωνια
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Πολωνια
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Πολωνια
56  Robert Unger & Romina Kukuk Γερμανια
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Πολωνια
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Πολωνια
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Πολωνια
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Ρωσια
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Πολωνια
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Πολωνια
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Πολωνια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}