Results from German Open Championships - GOC Junior II Standard Τετάρτη, 14 Αυγούστου 2019
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

German Open Championships
Γερμανια - Stuttgart Τρίτη, 13 Αυγούστου 2019

GOC Junior II Standard Τετάρτη, 14 Αυγούστου 2019

Τελικός

1  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Ρωσια
2  Sergej Saushev & Svetlana Achapkina Ρωσια
3  Luca Teodor Butnaru & Julia Denisa Bidica Ρουμανια
4  Nikita Sychev & Kristina Nesterova Ρωσια
5  Edvardas Masaro & Patricija Rinkeviciute Λιθουανια
6  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Καζακσταν
7  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Πολωνια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

8  Matvey Korostelev & Arina Guryanova Ρωσια
9  Olegs Berzins & Anna Berzina Λατβια
9  Ivan Gajs & Valeriya Rybina Ρωσια
9  Nikita Nikitin & Natali Moraru Ρωσια
12  Oleksandr Turchenyak & Olesya Yuvko Ουκρανια
13  Sergej Burdin & Stefaniya Shahraj Ρωσια

Προημιτελικός

14  Mikita Buyel & Maria Moiseeva Λευκορωσια
15  Grigorij Bozhevskij & Elizaveta Bendova Ρωσια
16  Ilya Parfenov & Sofya Prihodchenko Ρωσια
17  Leonid Aleksandrin & Alena Matyuhina Ρωσια
17  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Βουλγαρια
19  Nikita Guguchkin & Anastasiya Leonteva Ρωσια
20  Vladislav Esipenok & Aleksandra Fomenko Ρωσια
21  Akos Hartlein & Greta Farkas Ουγγαρια
22  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Λατβια
23  Lan Yuhsiang & Ariel Weng Ταϊβαν
24  Egor Agaurov & Sofya Vorobeva Ρωσια

Γύρος 3 (top 48)

25  Illya Dvornik & Veronika Dvornik Ουκρανια
26  Andrey Kan & Kamilla Murzagalieva Ρωσια
26  Danil Kuptsov & Mariya Trifonova Ρωσια
28  Radomir Filin & Polina Sinyachkina Ρωσια
29  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Γερμανια
29  Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ουκρανια
29  Lev Skrjabin & Mirra Pchelkina Εστονια
32  Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Ρωσια
32  Mateusz Stawowy & Sara Silva Πολωνια
34  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Λιθουανια
35  Cristian Alessio Grindei & Oana Avram Ρουμανια
35  Vladimir Vitsenko & Ekaterina Kim Καζακσταν
37  Egor Avershin & Veronika Feshchuk Ρωσια
37  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Ρωσια
37  Vlad Turlas & Madalina Diana Rafa Ρουμανια
40  Zhao Chen & Jin Zhong Han Κινα
40  Matyas Felcman & Lucie Ruzickova Τσεχια
42  Julius Išganaitis & Guoste Grikštaite Λιθουανια
42  Svyatoslav Koval & Vìktoriya Lotish Ουκρανια
44  Augustas Mikalauskis & Sofia Ptchelintzev Λιθουανια
45  Saveli Korosteljov & Kristiin Sagur Εστονια
46  Kajetan Tygielski & Julia Kruger Πολωνια
47  Roberts Punka & Karina Karklina Λατβια
48  Roman Agarkov & Majya Vavilina Ρωσια

Γύρος 2 (top 80)

49  Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Γερμανια
49  Daniel Ficola & Giulia Migliorini Ιταλια
49  Jingzhe Qiu & Chenzhu Wang Κινα
52  Bogdan Ioan Pop & Mara Lechintan Ρουμανια
53  Vilém Kuntoš & Vendula Kabrtova Τσεχια
54  Mikita Chumak & Mariya Samchinska Ουκρανια
54  Itay Fleshler & Neta Aivazov Ισραηλ
56  Almaz Sarvarov & Adelina Safina Ρωσια
57  Adam Polášek & Dominika Nadova Τσεχια
57  Maksim Savtcuk & Sabine Liisa Parn Εστονια
59  Ying Wangyu & Zhang Siqi Κινα
60  Joao Sant'Anna & Beatriz A Gonçalves Πορτογαλια
61  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Πορτογαλια
62  Andrej Golovachev & Elizaveta Vodyanikova Ρωσια
62  Alexandr Griceanii & Mihaela Mihailas Μολδαβια
62  Adria Flix Lopez & Aina Ponte Codina Ισπανια
65  Valentin Novikov & Vìktoriya Yatsenko Ουκρανια
66  Yaroslav Mitin & Darya Zajtseva Ρωσια
66  Du Shangran & Wang Xiangyi Κινα
68  Marek Kopacek & Zuzana Hrubá Τσεχια
69  Viktor Helmich & Daniela Serakova Τσεχια
69  Markus Andreas Otsmaa & Deisi-Ly Mägi Εστονια
71  Stepan Rotar & Yulìya Ternovenko Ουκρανια
71  Ivan Smirnov & Angelina Jeved Cyprus
73  Alfonso Bernardo & Angela Granato Ιταλια
73  Maksim Eremin & Vera Sherstobitova Ρωσια
73  Adam Slepicka & Jana Klápová Τσεχια
73  Utku Ovunc Unlu & Ada Usluel Τουρκια
77  Ilya Chertovskih & Alina Tyuryuhanova Ρωσια
78  Daniel Florian & Linda Kasalová Τσεχια
79  Danil Tkachenko & Margarita Lukyanova Ρωσια
79  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Γερμανια

Γύρος 1 (top 114)

81  Yusong Li & Jiaxun Gao Κινα
82  Mikhail Pikulin & April Danija Hoffmeister Ελβετια
83  Luochen Zhou & Jingjing Huang Κινα
84  Filippo Cignoni & Evita Vasiliauskaite Ιταλια
84  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Γερμανια
86  Chen Bowen & Wang Xinyi Κινα
86  Simao Frias & Matilde Silva Πορτογαλια
86  Maksim Ponomarev & Polina Zemlyanaya Ρωσια
86  Yonatan Prikhodko & Adi Mena Ισραηλ
86  Francisco Ramos & Leonor Gonçalves Πορτογαλια
86  Shen Yongkun & Ge Qing Κινα
86  Mihhail Zaytsev & Sofia Samorukova Εστονια
93  Vladislav Vyahirev & Mariya Skalozubova Ρωσια
93  Kang Xinyu & Wang Wuyue Κινα
95  Zizheng Fu & Yuchun Yang Κινα
96  Yuxin Bo & Hanyi Hao Κινα
97  Christian Rau & Caroline Böck Γερμανια
98  Shengyu Jin & Jingyu Bai Κινα
99  Rodrigo Oliveira & Luna Pinto Πορτογαλια
100  Denis Munteau & Nisha Stout Ιρλανδια
101  Timofei Hoffmann & Johanna Frei Γερμανια
102  Yibo Zhao & Jiaqi Li Κινα
103  Man Hou Choi & Si Pui Cheang Μακαου
104  Denis Dewald & Daria Amely Filter Γερμανια
105  Zihan Wang & Chujun Zhou Κινα
106  Huang Lei & Chang Shiyu Κινα
106  Zhang Maosen & Tai Duoya Κινα
108  Zhuhao Liang & Xingyou Xia Κινα
109  Siqi Chen & Duan Ketong Κινα
109  Martin Chytil & Katerina Ptácková Τσεχια
109  Yanfangsuo Dao & Mengyao Yang Κινα
109  Haiyang Feng & Wang Xinyu Κινα
109  Xuanming Shang & Jindou Shi Κινα
109  Kaibo Yang & Gaoting Li Γερμανια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}