Results from Tyumen Regional Championships - WDSF Open Latin Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

Tyumen Regional Championships
Ρωσια - Tyumen Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019

WDSF Open Latin Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019

Τελικός

1  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Ρωσια
2  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Ρωσια
3  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Ρωσια
4  Dmitriy Kapusta & Yaroslava Satalkina Ρωσια
5  Marat Zhumabekov & Evgeniya Dedyurina Ρωσια
6  Yan Smagin & Evgeniya Komarova Ρωσια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  [21] Agusti Ferre Moya & Irene Marti Perez Ισπανια
8  [20] Maksim Germanov & Ekaterina Guguchkina Ρωσια
9  [17] Vladislav Solovev & Anastasiya Kislitsina Ρωσια
10  [16] Viktor Shestakov & Maria Slobozhan Ρωσια
11  [11] Joao Relha & Alicja Ciesielska Πορτογαλια
12  [5] Aleksej Shichkin & Kristina Vasina Ρωσια

Προημιτελικός

13  [21] Sergey Kudisov & Viktoriya Voronova Ρωσια
14  [18] Zoltán Rónyai & Dora Busa Ουγγαρια
15  [15] Nikita Smirnov & Elizaveta Rysaeva Ρωσια
16  [14] Kirill Gavrilov & Elizaveta Hutornaya Ρωσια
16  [14] Ilya Knyazev & Diana Filatova Ρωσια
16  [14] Kirill Silivanov & Vlada Pehtereva Ρωσια
19  [13] Roman Nazarenko & Arina Kudryakova Ρωσια
19  [13] Leonid Zobnin & Aleksandra Evnevich Ρωσια
21  [11] Atharva Dolas & Jhinuk Alvares Ινδια
21  [11] Konstantin Pogodaev & Anastasiya Trifanova Ρωσια
23  [9] Ivan Borisov & Polina Morozova Ρωσια
24  [7] Nikita Kalugin & Darina Gyulmetova Ρωσια

Γύρος 2 (top 43)

25  [28] Oleg Osipov & Anastasiya Zaitova Ρωσια
26  [27] Artem Roytman & Anastasiya Semenova Ρωσια
27  [26] Rinat Sharapov & Dina Mamedlinskaya Ρωσια
28  [24] Daniil Nesterov & Anastasiya Shchetkova Ρωσια
29  [19] Yuriy Mutyanov & Mariya Egorova Ρωσια
30  [18] Sava Andric & Anastasija Pejovic Σερβια
30  [18] Evgenij Azamatov & Elizaveta Polovneva Ρωσια
30  [18] Timur Halidov & Vitalina Ostanina Ρωσια
30  [18] Roman Safargaliev & Sofiya Doronina Ρωσια
34  [15] Vladislav Deryabin & Ekaterina Ragozina Ρωσια
35  [14] Nikita Batyrev & Sofiya Samorokova Ρωσια
36  [13] Ilya Bogatov & Sofya Abramyan Ρωσια
37  [12] Kirill Zheglov & Aleksandra Savitskaya Ρωσια
38  [11] Nikita Mamonov & Anastasiya Motorina Ρωσια
39  [9] Aleksandr Naumov & Elvira Mananova Ρωσια
40  [8] Timur Khalitov & Sofya Kolegova Ρωσια
41  [5] Vadim Dryagilev & Anastasiya Poduzova Ρωσια
42  [4] Aleksandr Poretskov & Irina Poretskova Ρωσια
43  [1] Arkadij Borshchevskij & Anastasiya Ryzhkova Ρωσια

Γύρος 1 (top 52)

44  [27] Roman Omarov & Anna Busarova Ρωσια
44  [27] Nikita Serebryakov & Aleksandra Sys Ρωσια
46  [26] Stefan Cloudt & Eline Cloudt Ολανδια
47  [25] Sergej Dyachkov & Margarita Kovalchuk Ρωσια
47  [25] Nikita Semenov & Marina Ignateva Ρωσια
49  [23] Alexandr Vasilkov & Arina Sukhinina Ρωσια
50  [21] Nikita Elistratov & Arina Baranova Ρωσια
51  [10] Stanislav Petrov & Agnessa Petrova Ρωσια
52  [5] Aleksej Buryagin & Kseniya Syromyatnikova Ρωσια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}