Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom Πέμπτη, 6 Δεκεμβρίου 2018
Διαφήμιση
Εάν δεν θέλεις να βλέπεις αυτή τη διαφήμιση Γίνε Μέλος
Έλεγξε πως advertise your product μαζί μας

WDC AL Open World Championships 2018
Γαλλια - Paris Πέμπτη, 6 Δεκεμβρίου 2018

Open World U12 Juvenile Ballroom Πέμπτη, 6 Δεκεμβρίου 2018

Τελικός

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ουκρανια
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ουκρανια
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ουκρανια
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ουκρανια
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Ρωσια
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Ουκρανια
Δεν σου αρέσουν διαφημίσεις?   Γίνε Μέλος

Ημι-Τελικός

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Ρωσια
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ουκρανια
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Δανια
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Βορειος Ιρλανδια
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ουκρανια
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Ρωσια

Προημιτελικός

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ουκρανια
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev ΗΠΑ
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ουκρανια
15  Denis Machek & Karina Skiba Ουκρανια
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ουκρανια
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ουκρανια
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Ισλανδια
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ουκρανια
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ουκρανια
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ουκρανια
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ουκρανια
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ουκρανια
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Ρωσια
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy ΗΠΑ
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ουκρανια

Γύρος 2 (top 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ουκρανια
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ουκρανια
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Ουκρανια
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Μολδαβια
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ουκρανια
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Ισλανδια
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Ρωσια
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ουκρανια
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ουκρανια
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Καναδας
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ουκρανια
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ουκρανια
41  Evan Holmes & Lili Crane Αγγλια
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Γαλλια
43  Jake Berg & Anna Talis ΗΠΑ
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu Κινα
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Ισλανδια
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ουκρανια
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Αγγλια
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Ρωσια

Γύρος 1 (top 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Ισλανδια
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Αγγλια
51  Alon Port & Lia Groner Ιταλια
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Ρωσια
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova ΗΠΑ
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Ρωσια
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Γαλλια
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor ΗΠΑ
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Ισλανδια
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Ισλανδια
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ουκρανια
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}